Құрылыс миксері Denzel EM-1-1220 27903 қуаты 1220 Вт құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде 0-480/0-800 айн/мин жылдамдықта әртүрлі қоспаларды, ерітінділерді, бояулар мен лактарды араластыруға арналған. Ұсақ қиыршық тастармен және ірі дисперсті қоспалармен тиімді жұмыс істейді, ал 107 Н⋅м жоғары айналу моменті тіпті тұтқыр ерітінділерді араластыруға мүмкіндік береді. Миксер тұрмыстық мақсатта қолдануға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Максималды айналу сәті | 107 H*m |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 5.50 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 210 |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 345 |
| Саптаманың ұзындығы | 600 мм |
| Саптамалар саны_24 | 1 |
| Жылдамдықтар саны | 2 дана |
| Жинақтау | Құрылыс миксері - 1 дана гайка кілті - 2 дана шнекті - 1 дана Шнекті - 1 дана Қосалқы көміртекті щеткалар жинағы - 1 дана Кепілдік талоны бар пайдалану нұсқаулығы - 1 дана |
| Атауы | Құрылыс миксері EM-1-1220, 1220 Вт, 0-480/0-800 айн/мин Denzel |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 1220 |
| Жүктеме кезінде айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 325 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996172545 |
| Электрондық жылдамдықты реттеу | Иә |