Denzel 73102 диаметрі 150 х 22,2 мм кесінді сегментті алмас дискі — жаңа және ескі бетонды, тасты, кірпішті, шлакоблокты, мәрмәрді, тротуар плиталарын, гранитті құрғақ кесуге арналған UHM жабдығы. Сегменттік типті диск қарқынды жүктемелер кезінде де жоғары өнімділікпен ерекшеленеді. Тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қалыңдығы | 2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.13 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 |
| Диаметрі | 150 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 255 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Диск алмазный отрезной - 1 шт |
| Өңдеу материалы | бетон, тас, кірпіш |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Алмас дискі, кесінді сегментті, 150 х 22.2 мм, құрғақ кесу Denzel |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону | 22,20 мм |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/f/1/3/9f137fe2ce20eb1bf1242ca708f447106df484d0_73102_c1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі_76 | сухой |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 185 |
| Кесетін бөліктің ені | 7 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996134703 |