Диаметрі 180 x 22,2 мм болатын "Қатты" 73130 Дензель алмазының жүзі "дымқыл" кесу үшін бұрыштық тегістеуішпен немесе сәйкес қондыру диаметрі бар плитка кескішпен бірге қолданылады. Тас, мәрмәр, фарфор және керамикалық плиткаларды кеседі. Диск жоғары кесу жылдамдығына байланысты жақсы өнімділікке ие, сондықтан ол кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қалыңдығы | 2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.40 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 |
| Диаметрі | 180 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 290 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Диск алмазный отрезной - 1 шт |
| Өңдеу материалы | тақта, тас, керамогранит, мәрмәр |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Диск алмазный, отрезной сплошной, 180 х 22.2 мм, мокрая резка Denzel |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону | 22,20 мм |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/b/a/0/3ba0d37131bc7ec79880f049fea3ac4961a8c936_73130_c1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі_76 | сулы |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 215 |
| Кесетін бөліктің ені | 7 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996134819 |