Диаметрі 180 х 22,2 мм Denzel Turbo 73112 алмазды кескіш тасты, кірпішті, жаңа және қатайтылған бетонды, темірбетонды құрғақ кесу үшін қолданылады. Арнайы пішіннің арқасында материалдарды кесу кезінде жүктеме азаяды. АЖМ орнатылады және тұрмыстық және кәсіби кесу жұмыстарын жүргізу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қалыңдығы | 2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.40 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 |
| Диаметрі | 180 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 350 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Диск алмазный отрезной - 1 шт |
| Өңдеу материалы | тас, кірпіш, арматураланған бетон |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Алмаз дискі, Turbo алмалы-салмалы, 180 х 22.2 мм, құрғақ кесу Denzel |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/b/e/5/abe5a9e77d95903ff3af35c27be99def3d322dd7_73112_c1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі_76 | сухой |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 265 |
| Кесетін бөліктің ені | 7 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996134765 |