Диаметрі 125 х 22,2 мм Барс 73062 сегменттік алмас жүзі құрғақ кесуге арналған және сәйкес қондыру диаметрі бар ҰШМ және штроборездерге орнатылады. Тасты, кірпішті, бетонды және гранитті кесу үшін қолданылады. Кәсіби қолдану үшін жарамды үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.17 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Диаметрі | 125 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Алмас дискі - 1 дана |
| Өңдеу материалы | бетон, тас, кірпіш |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Диск алмазный, сегментный 125 х 22.2 мм, сухая резка Барс |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону | 22,20 мм |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/0/b/2/70b285f605f2fd3c908e54b0c00273d746e5d197_73062_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі_76 | сухой |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996044675 |