Диаметрі 125 х 22,2 мм Барс 73078 тұтас алмазды қалақ қатты материалдарды: гранит және фарфор плиткаларын, плиткаларды, плиткаларды, мәрмәрді, табиғи және жасанды тастарды ылғалды кесу үшін металл кескішпен немесе плитка кескішпен бірге қолданылады. Тұтас пішінді диск жарықтар мен сынықтарсыз біркелкі кесуді қамтамасыз етеді. Сумен салқындатуды пайдалану дискінің қызып кетуіне жол бермейді және оның қызмет ету мерзімін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.17 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Диаметрі | 125 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Алмас дискі - 1 дана |
| Өңдеу материалы | тақта, тас, керамогранит, мәрмәр |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Алмаз дискі, тұтас 125 х 22.2 мм, Барысты ылғалды кесу |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону | 22,20 мм |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/5/6/3/75639bf677f926d9cea3ee7f47a06e753db68fe1_73078_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі_76 | сулы |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996044729 |