Жұмыс бөлігінің ерекше пішіні бар диаметрі 180 х 22,2 мм Барс 73095 жұқа тұтас алмас жүзі гранит пен фарфор плиткаларын, плиткаларды, плиткаларды, мәрмәрді, жасанды және табиғи тастарды UHM немесе плитка кескіш арқылы құрғақ және "дымқыл" кесу үшін қолданылады. Чиптерсіз жылдам, сапалы кесуді қамтамасыз етеді. Дискінің қалыңдығының төмендеуі фарфор плиткаларын және басқа қатты материалдарды кесу кезінде жұмыс құралына жүктемені азайтуға мүмкіндік береді. Диск кәсіби пайдалануға арналған. Сумен салқындатуды пайдалану дискінің қызмет ету мерзімін арттырады және кесу сапасын жақсартады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.39 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 8 |
| Диаметрі | 180 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Алмас дискі - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/6/4/2/d642a1a5a562c17c224c4f1fa06f5817ab071b32_73095_6.jpg |
| Өңдеу материалы | тақта, тас, керамогранит, мәрмәр |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Алмаз дискі, тұтас 180 х 22.2 мм, жұқа, Барысты құрғақ/ылғалды кесу |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/1/e/4/21e4170bdd4fbb5d7a3eef216f3f9f609eedb2de_73095_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | 6flydcW6GKk |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі_76 | құрғақ/сулы |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 185 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996117317 |