Диаметрі 230 x 22,2 мм Барс 73089 турбо-сегментті алмас дискі UHM құрылғысына орнатылған және қатты материалдарды: тасты, құмтасты, кірпішті, гранитті, бетонды, соның ішінде құрғақ кесуге мүмкіндік береді. жаңа және орташа арматураланған. Турбо-сегменттік конструкцияның арқасында диск сумен салқындатуды қажет етпейді және тапсырмаларды сәтті орындауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Қалыңдығы | 2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.68 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Диаметрі | 230 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 265 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Алмас дискі - 1 дана |
| Өңдеу материалы | тас, кірпіш, арматураланған бетон |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Алмаз дискі, Турбо-сегментті 230 х 22.2 мм, Барысты құрғақ кесу |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/7/e/5/87e56e733e6be28f47f94a1da756df269ccdce25_73089_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | 0h3eWpXYAfc |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі_76 | сухой |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 240 |
| Кесетін бөліктің ені | 12 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996117287 |