Диаметрі 115 x 22,2 мм болатын Gross Jaguar 73052 жұқа тұтас гауһар жүзі "ылғалды" кесуге арналған және стандартты өлшемдегі UHM немесе плитка кескішпен кәсіби пайдалануға жарамды. Ол қатты материалдармен жұмыс істеу үшін қолданылады: гранит, фарфор, плитка, мәрмәр және тас. Тұтас диск жарықтар мен сынықтарсыз тегіс кесінді қалдырады. Суды салқындату арқылы ол үлкен көлемдегі жұмыстарды оңай жеңе алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.13 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 115 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 145 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Алмас дискі - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/f/e/6/ffe66d2041bacca0a09b86c034a7fc81de0fb85d_73052_6.jpg |
| Өңдеу материалы | тақта, тас, керамогранит, мәрмәр |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Алмаз дискі, 115 х 22.2 мм, жұқа, тұтас (Jaguar), ылғалды кесу Gross |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/e/b/f/5ebf5a2ff6e18d5ee1e2b0c9f2fcfb8c619131d0_73052_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі_76 | сулы |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 120 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996119458 |