5 279 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Алмаз жүзі Gross ф115 х 22,2 мм 73028 лазерлік перфорациясы бар турбо қатты материалдарды: бетонды, оның ішінде жаңа піскен бетонды, темірбетонды, кірпішті, гранитті, тасты және құмтасты құрғақ кесу үшін қолданылады. Материалдардың әртүрлі типтерімен жұмыс істеу мүмкіндігі оңтайлы таңдалған металл байланысына байланысты. Құрал кәсіби КҚМ шығын материалдары ретінде пайдаланылады. Лазерлік перфорация дискіні күшейтілген салқындатуды қамтамасыз етеді, сондықтан ол қарқынды жұмыс үшін оңтайлы болып табылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Қалыңдығы | 2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.14 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 115 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 145 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Алмас дискі - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/f/a/5/7fa5bc4ba530d9eba1b47873ba5b21d435017228_73028_r01.jpg |
| Өңдеу материалы | тас, кірпіш, арматураланған бетон |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Диск алмазный, 115 х 22.2 мм, турбо с лазерной перфорацией, сухая резка Gross |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону | 22,20 мм |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/c/e/c/1cec1bdfad0f027c147a93f55325369a8df0dfd5_73028_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | kK-GUDGEH28 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі_76 | сухой |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 120 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996033150 |