Gross Jaguar ф125 х 22,2 мм 73053 жұқа тұтас алмазды жүзі, тиісті стандартты өлшемдегі АЖМ немесе плитка кескіштің көмегімен кәсіби ылғалды кесу үшін жарамды. Гранит, фарфор, плитка, мәрмәр және тастан жасалған қатты материалдарды дымқыл әдіспен кесу үшін қолданылады. Диск тұтас пішінінің арқасында жарықтар мен сынықтарсыз тегіс кесінді қалдырады. Ылғал кесу кезінде су дискіні салқындатады және жұмыс аймағындағы шаңды кетіреді, сондықтан ол үлкен көлемдегі жұмыстарды оңай жеңе алады. Дискінің 1,2 мм шағын қалыңдығына байланысты кесу жылдамдығы айтарлықтай артады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.16 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 125 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Алмас дискі - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/3/3/9/9339d31c806a63277fd331ca4212c7249dde0407_73053_r1.jpg |
| Өңдеу материалы | тақта, тас, керамогранит, мәрмәр |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Алмаз дискі, 125 х 22.2 мм, жұқа, тұтас (Jaguar), ылғалды кесу Gross |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/8/4/f/884f882341528a26dab3b76d4cef7cf8d469c953_73053_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | H-9CWqk7wEE |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі_76 | сулы |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 135 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996119465 |