"Турбо" жұмыс бөлігі бар диаметрі 125 x 22,2 мм Gross 730297 гауһар жүзі қатты материалдарды: бетонды, оның ішінде жаңа, орташа арматураланған темірбетонды, кірпішті, гранитті, тасты және құмтасты құрғақ кесу үшін қолданылады. Материалдардың әртүрлі түрлерімен жұмыс істеу оңтайлы таңдалған металл байланысының арқасында мүмкін болады. Құрал кәсіби КҚМ шығын материалдары ретінде пайдаланылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Қалыңдығы | 2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.18 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 125 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Алмас дискі - 1 дана |
| Өңдеу материалы | тас, кірпіш, арматураланған бетон |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Диск алмазный, 125 х 22.2 мм, турбо, сухая резка Gross |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону | 22,20 мм |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/6/a/3/46a3702531543f463a41cec0c2c076b46482ec48_730297_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі_76 | сухой |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996119540 |