Диаметрі 150 х 22,2 мм, лазерлік дәнекерленген сегменттері бар Gross 73004 гауһар жүзі бетонды, соның ішінде жаңа піскен кірпішті, құмтасты және гранитті құрғақ кесуге арналған. Қону диаметрі 22,2 мм дискіні ҰШМ үшін жабдық ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Сегменттік құрылым деформация қаупін азайтады және суды салқындатуды қажет етпестен жылдам құрғақ кесуді қамтамасыз етеді. Оңтайлы таңдалған байламның арқасында диск үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау кезінде жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Қарқынды тұрмыстық және кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Қалыңдығы | 2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.23 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 150 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 182 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Алмас дискі - 1 дана |
| Өңдеу материалы | бетон, кірпіш, гранит |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Алмаз дискі, 150 х 22.2 мм, сегменттерді лазерлік дәнекерлеу, жалпы құрғақ кесу |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/3/5/4/13541009ff59ff0ac47f4272668ba3d6cc6e562d_73004_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі_76 | сухой |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 155 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996033020 |