


6 270 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Gross 73039 диаметрі 150 х 22,2 мм, лазерлік перфорациясы бар тұтас гауһар жүзі ылғалды кесуге арналған және 22,2 мм қону өлшемімен UHM немесе плитка кескіштерде шығын материалдары ретінде пайдаланылады. Күміс, кобальт және басқа да сапалы компоненттердің оңтайлы қатынасы бар металл байланысы гранитпен, керамикамен, тастан жасалған бұйымдармен, мәрмәрмен, табиғи және жасанды тастармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ылғалды кесу әдісі суды салқындатуды пайдалануды қамтиды, бұл қызып кетуді азайтуға және шаңды тиімді кетіруге көмектеседі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Қалыңдығы | 2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.22 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 150 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Алмас дискі - 1 дана |
| Өңдеу материалы | тақта, тас, керамогранит, мәрмәр |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Алмаз дискі, 150 х 22.2 мм, лазерлік перфорациясы бар тұтас, ылғалды кесу Gross |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/9/5/2/8952cda82d5ce4f73086793a996ed8a860cbde8c_73039_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі_76 | сулы |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 155 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996033228 |