Дензель ТТМ плитка төсеу машинасы-130-0 28481 жұмыс кернеуі 18 В, сыйымдылығы 2 А/сағ Li-Ion аккумуляторлық батареясымен жұмыс істейді және қаптау жұмыстарын жүргізу үшін қолданылады. Диаметрі 130 мм сорғыштың көмегімен ол плитка бетіне 500-12000 айн/мин жылдамдықпен діріл әсерін тигізеді, бұл желімнің біркелкі таралуына ықпал етеді, сонымен қатар ауа көпіршіктері мен плитка астындағы қуыстардың пайда болуына жол бермейді, оның бұрмалануын және зақымдалуын болдырмайды.,Машина аккумуляторсыз және зарядтағышсыз жеткізіледі, оған әмбебап аккумуляторды орнатуға болады, ол Denzel battery system 18V IB сериялы бір платформалы құралдың кез келгенімен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.80 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 145 |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Сорғыштың табанының диаметрі | 130 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 370 |
| Жинақтау | Машина для укладки плитки - 1 штРуководство по эксплуатации с гарантийным талоном - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/b/d/e/8bde01ecf1bc9b695f3e8d3f5765b209a6795bcb_28481_r01.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/2/3/6/5236b430ed740d69a107594053795940d3f6a8c8_28481_1.pdf |
| Атауы | Плиткаларды төсеуге арналған машина TTM-130-0, 18В Li-Ion Denzel |
| Батарея кернеуі | 18 |
| Жұмыс аймағын жарықтандыру | Жоқ |
| Тербеліс жиілігін реттеу | Иә |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/4/0/0/f400933fc8f46ed6fdd9f7c3fc58c1ed7d853716_28481_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Батарея түрі | Li-Ion |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті қорап |
| Тербеліс жиілігі | 0-7500 мин-1 |
| Діріл деңгейін реттеу сатыларының саны_98 | 6 |
| Қаптамадағы ені | 145 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996226972 |