Өлшеу шегі 150 мм болатын Спарта 305045 металл өлшеуіш таяқшасы бөлшектердің өлшемдерін анықтауға, беттерді белгілеуге және түзу сызықтарды сызуға арналған. Негізінен құрылыс және жөндеу, жобалау, шығармашылықпен айналысу кезінде, металл өңдеуде қолданылады, үйде және гаражда пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.02 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 1 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 |
| Жинақтау | Өлшеуіш сызғыш - 1 дана |
| Болат маркасы | 45 |
| Атауы | Өлшеуіш сызғыш, 150 мм, металлдан жасалған Sparta |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 28 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996065458 |