



26 858 ₸
22 788 ₸
Турбо сегменттері бар лазерлік дәнекерленген диаметрі 230 х 22,2 мм Gross 730087 гауһар жүзі бетонды, оның ішінде жаңа, әлсіз арматураланған темірбетонды, кірпішті, құмтасты және гранитті құрғақ кесуге арналған. Қону диаметрі 22,2 мм дискіні ҰШМ үшін жабдық ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Турбо-сегменттік құрылым суды салқындатуды қажет етпей, жылдам құрғақ кесуді қамтамасыз етеді. Оңтайлы таңдалған байламның арқасында диск үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау кезінде жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Қарқынды тұрмыстық және кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Қалыңдығы | 2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.65 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 230 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 |
| Пайдалану | ШМ |
| Жинақтау | Алмас дискі - 1 дана |
| Өңдеу материалы | тас, кірпіш, арматураланған бетон |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Алмаз дискі, 230 х 22.2 мм, турбо-сегменттерді лазерлік дәнекерлеу, құрғақ кесу Gross |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону | 22,20 мм |
| Қону диаметрі_68 | 22,20 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/1/7/b/417b3ce8496054dd4f075af0a1a18400a2ca65fe_730087_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі_76 | сухой |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 235 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996119526 |