Металл сызғыш-пластикалық тұтқасы және 2 көзі бар Matrix 30577 деңгейі 1000 мм ұзындықтағы шкалаға ие және материалдарды белгілеуге және әртүрлі заттарды өлшеуге арналған. 2 сұйық көз беттердің тігінен және көлденеңінен ауытқу дәрежесін анықтауға мүмкіндік береді. Сызғыш құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде пайдаланылады, сонымен қатар жиһазды орнатуда және қондырмаларды орнатуда пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.65 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 51 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1005 |
| Жинақтау | Сызғыш-деңгей - 1 дана |
| Болат маркасы | 45 |
| Атауы | Линейка-уровень, 1000 мм, металлическая, пластмассовая ручка 2 глазка Matrix |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996013206 |