Сибртех "Бетон" 731033 диаметрі 300 х 25,4 мм алмаз жүзі құрғақ және дымқыл кесуге арналған. Қолмен бензинмен жұмыс істейтін кескіштер мен тігістерді кескіштер үшін шығын материалдары ретінде пайдаланылады. Бетон, кірпіш, тас, тротуар плиталары және басқа да қатты материалдар бойынша жұмыстарды орындауға арналған. Жоғары жұмыс ресурсы бар және қарқынды қолдану үшін жарамды. Диск құрылыс алаңында немесе жол жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қалыңдығы | 3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 300 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 305 |
| Пайдалану | бензорездер, жік кескіштер |
| Жинақтау | Алмас дискі - 1 дана |
| Өңдеу материалы | бетон, тас, кірпіш, тротуар плиталары |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Диск алмазный 300 х 25.4 мм, "Бетон", сухой/мокрый рез Сибртех |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону | 25,40 мм |
| Қону диаметрі_68 | 25,40 мм |
| Қолдану | бензорездер, жік кескіштер |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/5/6/6/1566e0115aa92bf934e49cfe9df6708cc0d2dd47_731033_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі_76 | құрғақ/сулы |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 305 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996164021 |