Сибртех "Бетон" 731043 диаметрі 350 х 25,4 мм алмас жүзі құрғақ және дымқыл кесуге арналған. Қолмен бензинмен жұмыс істейтін кескіштер мен тігістерді кескіштер үшін шығын материалдары ретінде пайдаланылады. Бетон, кірпіш, тас, тротуар плиталары және басқа да қатты материалдар бойынша жұмыстарды орындауға арналған. Жоғары жұмыс ресурсы бар және қарқынды қолдану үшін жарамды. Диск құрылыс алаңында немесе жол жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қалыңдығы | 3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.95 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 350 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 355 |
| Пайдалану | бензорездер, жік кескіштер |
| Жинақтау | Алмас дискі - 1 дана |
| Өңдеу материалы | бетон, тас, кірпіш, тротуар плиталары |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Алмаз дискі 350 х 25.4 мм, "Бетон", Сибртех құрғақ/дымқыл кесіндісі |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі_68 | 25,40 мм |
| Қолдану | бензорездер, жік кескіштер |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/b/9/1/ab9122534030bd06f254359229be2da8967cb7f1_731043_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі_76 | құрғақ/сулы |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 355 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996164038 |