Диаметрі 350 х 25,4 мм Matrix PRO "Темірбетон" 731103 гауһар жүзі кәсіби тігістермен, қолмен бензинмен кескіштермен және әртүрлі материалдарды құрғақ және дымқыл кесуге арналған арнайы станоктармен бірге қолданылады. Ауыр және арматураланған бетонда, таста, төсеніштерде, құм-әктас кірпіштерде, абразивті құмтастарда және басқа да қатты материалдарда жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Диск жоғары өнімділікпен сипатталады және қарқынды қолдануға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қалыңдығы | 3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.95 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 350 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 355 |
| Пайдалану | бензорездер, жік кескіштер |
| Жинақтау | Алмас дискі - 1 дана |
| Өңдеу материалы | бетон, тас, кірпіш, жаңа бетон, тротуар плиталары, абразивті құмтас, құм-әктас кірпіш, ауыр бетон, темірбетон |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Атауы | Алмаз дискі 350 х 25.4 мм, "Темірбетон", құрғақ/дымқыл кесінді, Pro Matrix |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону | 25,40 мм |
| Қону диаметрі_68 | 25,40 мм |
| Қолдану | бензорездер, жік кескіштер |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/2/6/b/426b6c82fb6fcbd3a7492d154bf36f8001d41ef1_731103_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі_76 | құрғақ/сулы |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Нысан_7 | диск |
| Қаптамадағы ені | 355 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996164090 |