Өлшемі 250 х 25,4 мм және қалыңдығы 2,5 мм, 2 жүзі бар Denzel 96327 триммеріне арналған мульчирование дискі шөпті кесуге арналған. Бензотриммерге немесе тік штангасы бар жоғарғы қозғалтқышы бар электр кескішке орнатылады. Саяжай учаскесіне күтім жасау үшін пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.48 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3,20 |
| Диаметрі | 250 |
| Қону тесігінің диаметрі | 25.40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 |
| Пайдалану | с мощными бензиновыми триммерами |
| Пышақтар саны_21 | 2 |
| Жинақтау | Диск - 1 дана |
| Мақсаты | ұзын, қалың және күңгірттенген шөппен жұмыс істегенде пайдалануға арналған |
| Атауы | Диск для триммера мульчирующий, 250 х 25,4 толщина 2,5 мм, 2 лезвия// Denzel |
| Ерекшеліктері | шөптерді 2 жазықтықта кесу және ұсақтау |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | hYaSxiMr52A |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түр_75 | односторонний |
| Дискінің қалыңдығы | 2,50 |
| Қаптамадағы ені | 90 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996231761 |