Сыртқы диаметрі 255 мм және отырғызу диаметрі 25,4 мм, 40 тіске қарсы соққысы бар Denzel 96382 қайшы дискі қатты шөптерді, хогвидтерді және басқа да қалың сабақты арамшөптерді шабу үшін, сондай—ақ бұталар мен жұқа ағаштарды кесу үшін қолданылады. Қуатты бензотриммерлермен жұмыс істеу үшін оңтайлы. Аумақты тазарту және учаскені жыртуға және игеруге дайындау үшін пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қалыңдығы | 1.3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.56 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 2,20 |
| Қону тесігінің диаметрі | 25.40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 320 |
| Пайдалану | орташа және қуатты бензинді қайшымен |
| Пышақтар/тістер саны | 40 |
| Жинақтау | Диск - 1 дана |
| Мақсаты | универсальный, кошение всех типов травы в том числе жесткой, побегов кустарника |
| Атауы | Диск для триммера , 255 х 25,4 40 зубов, Anti-Kick// Denzel |
| Ерекшеліктері | твердосплавные напайки из карбида вольфрама, исключает отбрасывание и вибрацию при срезании побегов кустарника |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түр_75 | односторонний |
| Қаптамадағы ені | 280 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996231594 |