Өлшемі 255 х 25,4 мм, 40 тісі бар Denzel 96381 триммер дискісі шөптер мен ұсақ бұталарды шабуға арналған. Бензин триммерінің білігіне немесе қозғалтқышы жоғары және түзу штангасы бар электрлік модельдерге орнатылады. Саяжай учаскесіне күтім жасау үшін пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қалыңдығы | 1.3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.23 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 2 |
| Қону тесігінің диаметрі | 25.40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 320 |
| Пайдалану | орташа және қуатты бензинді қайшымен |
| Пышақтар/тістер саны | 40 |
| Жинақтау | Диск - 1 дана |
| Мақсаты | универсальный, кошение всех типов травы в том числе жесткой, побегов кустарника |
| Атауы | Триммерге арналған диск , 255 х 25,4 40 тіс// Denzel |
| Ерекшеліктері | твердосплавные напайки из карбида вольфрама |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түр_75 | односторонний |
| Қаптамадағы ені | 280 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996231587 |