Қалыңдығы 1,6 мм, сыртқы диаметрі 250 мм және отырғызу диаметрі 25,4 мм болатын 3 жүзді Denzel 96377 қайшы дискісі шөптер мен ұсақ бұталарды шабу үшін қолданылады. Тік штангасы бар жоғарғы қозғалтқышы бар бензин кескішке немесе электр қайшысына орнатылады. Үлкен аумақты арамшөптер мен ірі сабақты өсімдіктерден тез тазартуға мүмкіндік береді. Диск қала сыртындағы учаскелердің иелеріне пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қалыңдығы | 1.6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.51 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 2 |
| Қону тесігінің диаметрі | 25.40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 320 |
| Пайдалану | орташа және қуатты бензинді қайшымен |
| Пышақтар/тістер саны | 3 |
| Жинақтау | Диск - 1 дана |
| Мақсаты | қатты шөптерді шабу |
| Атауы | Триммерге арналған диск, 255 х 25,4 3 жүздер// Denzel |
| Ерекшеліктері | форма лопасти позволяет эффективно работать со спутанной травой |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түр_75 | двусторонний |
| Қаптамадағы ені | 280 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996231549 |