Диаметрі 255 мм және қалыңдығы 1,6 мм, 4 қалақшасы бар Denzel 96366 қайшы дискісінің отырғызу диаметрі 25,4 мм және қала маңындағы аумақтағы арамшөптерді жоюға арналған. Бензин триммеріне немесе түзу штангасы бар жоғары қозғалтқыш электр триммеріне орнатылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қалыңдығы | 1.6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.30 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 2 |
| Қону тесігінің диаметрі | 25.40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 320 |
| Пайдалану | орташа және қуатты бензинді қайшымен |
| Пышақтар/тістер саны | 4 |
| Жинақтау | Диск - 1 дана |
| Мақсаты | қатты шөптерді шабу |
| Атауы | Триммерге арналған диск , 255 х 25,4 4 жүздер// Denzel |
| Ерекшеліктері | тегіс шабу, шабылған шөп ұшып кетпейді |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түр_75 | двусторонний |
| Қаптамадағы ені | 280 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996231532 |