Механикалық микрометр Matrix 317755 қаңылтыр металдың және 50-75 мм өлшемді бөлшектердің қалыңдығын өлшеу үшін қолданылады. Нәтижелердің жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді — өлшеу қадамы ±0,004 мм рұқсат етілген қателікпен 0,01 мм құрайды. Ол қажет болған жағдайда құрылғыны конфигурациялауға мүмкіндік беретін орнату шарасымен жабдықталған. Микрометр өндірісте, слесарлық шеберханада және автосервисте пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.56 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Өлшемдер ауқымы_6 | 50-75 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 |
| Жинақтау | Микрометр - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/f/3/5/4f35fc54fde0f56bfbaf6da6e7bac52f5964fe5d_317755_r1.jpg |
| Атауы | Механикалық микрометр, 50-75 мм Matrix |
| Қателік шегі | ±0,004 мм/м |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Өлшеу қадамы | 0.01 бұршақ. |
| Қаптамадағы ені | 108 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996065359 |
| орындалуы | механикалық |