Ұзындығы 250 мм, градуирленген Matrix 32390 болат шаршы, бұрыштарды салуға және басқаруға арналған өлшеу құралы болып табылады. Ағаш және құрылыс жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.23 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 35 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 |
| Жинақтау | Шаршы - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/3/1/a/c31ab3fd9b8d2574000343e04cba09019a27fafb_32390_r1.jpg |
| Материал_46 | металл |
| Атауы | Болат шаршы, 250 мм, градуирлеу Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | KXTzxPGhovA |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 120 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996195049 |