Өлшемі 200 х 300 мм, лазермен ойылған Denzel 32392 алюминий шаршы бұйымдарды өңдеу және құрастыру кезінде бұрыштардың дәлдігін тексеруге, сондай-ақ беттерді белгілеуге арналған. Шеберханада пайдалы болады, тұрмыста да пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.14 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 4 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 |
| Жинақтау | Шаршы - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/c/4/6/ec46be50b4de14a857ea6981b4afc76f3e99994f_32392_r01.jpg |
| Материал_46 | алюминий |
| Атауы | Шаршы, 200 х 300 мм, алюминий, Дензель лазерлік гравюра |
| Ерекшеліктері | лазерлік таңбалау |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Қаптамадағы ені | 200 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996244181 |
| Негізгі | |
| Түсі | Қара |