Дензель 32397 болат шаршы, ұзындығы 300 мм, градуирленген, алюминий негізі және тот баспайтын болаттан жасалған жүзі бұрыштарды салу және бақылау үшін қолданылады. Ағаш және құрылыс жұмыстарын орындау үшін пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.28 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 14 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 |
| Жинақтау | Шаршы - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/1/4/a/f14a89ebc0103473537563d07de24c277c64c849_32397_r01.jpg |
| Материал_46 | металл |
| Атауы | 300 мм болат шаршы, тот баспайтын болат, градуирлеу, Denzel алюминий негізі |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қаптамадағы ені | 170 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996193984 |