Гидравликалық бөтелке ұясы Stels 51150, телескопиялық, салмағы 8 тоннаға дейінгі жүктерді 180-410 мм биіктікке көтеру үшін қолданылады. Ол көп күш жұмсамайды және клиренсі жоғары көліктер үшін оңтайлы. Домкратты гаражда автокөлікті өз бетінше жөндеу үшін немесе кәсіби міндеттерді шешу үшін автосервисте пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 180 мм |
| Көтеру биіктігі | 410 мм |
| Жүк көтергіштігі | 8000 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 134.5 мм |
| Ені | 125 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 4.50 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 180 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 145 |
| Сорғылар саны_25 | 1 |
| Жинақтау | Домкрат - 1 штРукоятка домкрата - 1 штРуководство по эксплуатации - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/a/a/e/4aaedea17840b0055b860fe494820d425ddf24f9_51150_r01.jpg |
| Атауы | Телескопиялық гидравликалық шөлмек домкраты, 8 т, көтергіш 180-410 мм Stels |
| Ерекшеліктері | Телескопиялық |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/9/8/3/f98364b54c04958f30ff45b5421b7bc971a570b2_51150_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | pPyTUDRSLw8 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996233840 |