Matrix 50761 гидравликалық бөтелке ұясы салмағы 2 тоннаға дейінгі жүктерді 181-345 мм биіктікке жылдам көтеруге арналған. Бұл автокөлік жүргізушілері мен техникалық қызмет көрсету станцияларының шеберлеріне жартылай кәсіби құрал ретінде пайдалы болады. Металл жоңқаларының кіріктірілген магниттік ұстағышы резеңке тығыздағыштарды зақымданудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қабылдау биіктігі | 181 мм |
| Көтеру биіктігі | 345 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 181 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.50 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 195 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 |
| Жинақтау | Домкрат - домкраттың 1 штрукояткасы - 1 Штрутка по эксплуатацию - 1 Штрантийный талон - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/6/1/1/56111a04e35b93814d88000b39362189246376eb_50761_r01.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/f/f/4/7ff49503878d93241e07d4d49c0ef3943bc821d9_50761_1.pdf |
| Корпус материалы_50 | болат |
| Атауы | Домкрат гидравлический бутылочный, 2 т, h подъема 181-345 мм Matrix |
| Жұмыс барысы | 164 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/b/8/f/4b8f7f76f2dbfd916ee95bcfa4fddf3481377154_50761_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | rz96KkntW9M |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жылжымалы бұранданың жүрісі | 48 мм |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996165561 |