Алюминий деңгейі Спарта 330235 ұзындығы 600 мм, сары түсті, 3 көзі және сызғышы бар, құрылыс, әрлеу, қаптау және ерекше дәлдікті қажет ететін басқа жұмыстарды орындауда пайдалы болады. Үш көзді деңгей көлденең және тік жазықтықтан ауытқуды анықтауға, 45° бұрышты орнатуға, заттарды өлшеуге және т.б. көмектеседі.
90° вертикальдан ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында қолдану қажет. Тек негізгі бет (180° ампулаға қарама-қарсы) жұмыс беті болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.17 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 17 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 601 |
| Көзшелер саны | 3 |
| Жинақтау | Уровень - 1 шт |
| Корпус материалы_50 | алюминий |
| Атауы | Алюминий деңгейі, 600 мм, 3 көз, сары, Спарта сызығы |
| Қателік шегі | ±1 мм/м |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Қаптамадағы ені | 47 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996065489 |