Гидравликалық бөтелке домкраты Matrix 50735 салмағы 30 тоннаға дейінгі жүктерді 240-370 мм биіктікке көтеру үшін қолданылады. Клиренсі жоғары автомобильдер үшін жарамды. Домкрат гараждағы және жолдағы автокөлік жүргізушілеріне, сондай-ақ қызмет көрсету станциясының қызметкерлеріне пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қабылдау биіктігі | 260 мм |
| Көтеру биіктігі | 415 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Ені | 185 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 24 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 210 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 270 |
| Сорғылар саны_25 | 1 |
| Жинақтау | Домкрат - 1 Домкрат штрукояткасы - 1 Тығыздағыштарды штРемонтный комплект прокладок - 1 Пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/6/2/4/06246a90e2d32ce13a53879d7c8eea06a319fdad_50735_r01.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/6/9/b/769b39663ceeca3582fa722094b6a6fa19ce9b92_50735_1.pdf |
| Корпус материалы_50 | шойын, болат |
| Атауы | Домкрат гидравлический бутылочный, 30 т, высота подъема 260-415 мм Matrix |
| Жұмыс барысы | 155 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/7/0/3/f703b015b3b5cbf8be25e02863dd884e18b9cd07_50735_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | kmNWkkzWPaw |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 230 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996023311 |