Sparta Compact 50339 гидравликалық бөтелке ұясы салмағы 4 тоннаға дейінгі жүктерді 180-ден 320 мм-ге дейінгі биіктікке көтеруге арналған. Пайдаланушыдан көп күш жұмсамайды және жұмыс процесін айтарлықтай жеңілдетеді. Домкрат автокөлікке автосервисте немесе гаражда қызмет көрсету кезінде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Қабылдау биіктігі | 180 мм |
| Көтеру биіктігі | 320 мм |
| Жүк көтергіштігі | 4000 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы биіктік | 188 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 96 |
| Сорғылар саны_25 | 1 |
| Жинақтау | Домкрат - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/0/d/2/c0d24b671b4950be8b5ada5e4c2aaf1ec4149c03_50339_r01.jpg |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/6/4/7/c647d5fadb97f2914cf0ad6a470c28baeec05671_50339_l01.jpg |
| Атауы | Гидравликалық шөлмек домкраты, 4 т, h көтергіштігі 180-320 мм Sparta Compact |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | qbLooTnDfHc |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 103 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209876 |