7 978 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Ұзындығы 1500 мм, 3 көзі және 2 эргономикалық тұтқасы бар фрезерленген Matrix 33231 алюминий деңгейі көлденең және тік беттерді тексеруге, 45 градус бұрышты орнатуға көмектеседі. Ол құрылыстың және жөндеудің кез келген кезеңінде пайдалы болады: беттерді қаптау және әрлеу, конструкцияларды монтаждау және т.б. Бір метрге өлшеу қателігі 1 мм-ден аспайды (0,057 градус).,90 градус тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында қолдану қажет. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.92 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1505 |
| Көзшелер саны | 3 |
| Жинақтау | Уровень - 1 шт |
| Корпус материалы_50 | алюминий |
| Атауы | Алюминий деңгейі, 1500 мм, фрезерленген, 3 саңылау, екі эргономикалық Matrix тұтқасы |
| Ерекшеліктері | резеңке тығындар |
| Қателік шегі | ±1 мм/м |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | D5NCZ8q6trU |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996001524 |