Ұзындығы 33638 мм, ұзындығы 1800 мм, 3 көзімен нығайтылған алюминийден жасалған деңгей жұмыс дәлдігін арттыру үшін көлденең және тігінен ауытқуларды табуға көмектеседі. Бұл қарапайым, бірақ кез келген шебер үшін таптырмайтын құрал құрылыста, жөндеу және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. 45° тесігі бар деңгей еңіс бұрышын өлшеуге мүмкіндік береді, сондықтан ол шатыр жабындарын төсеу, беткейлерді және әртүрлі еңіс беттерді тексеру кезінде де пайдалы.
90° тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында қолдану қажет. Тек негізгі бет (180° ампулаға қарама-қарсы) жұмыс беті болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.40 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1800 |
| Көзшелер саны | 3 |
| Жинақтау | Уровень - 1 шт |
| Корпус материалы_50 | алюминий |
| Атауы | Арматураланған алюминий деңгейі, 1800 мм, 3 саңылау Gross |
| Қателік шегі | ±0,5 мм/м |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | taHl0dPxRsE |
| Өндіруші ел | Италия |
| Қаптама түрі | целлофан қап |
| Қаптамадағы ені | 50 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996107004 |