Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Sparta Compact 50340 гидравликалық бөтелке домкраты салмағы 6 тоннаға дейінгі жүктерді 180-ден 340 мм-ге дейінгі биіктікке көтеруге арналған. Пайдаланушыдан көп күш жұмсамайды және жұмыс процесін айтарлықтай жеңілдетеді. Домкрат автокөлікке автосервисте немесе гаражда қызмет көрсету кезінде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Қабылдау биіктігі | 180 мм |
| Көтеру биіктігі | 340 мм |
| Жүк көтергіштігі | 6000 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы биіктік | 183 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 113 |
| Сорғылар саны_25 | 1 |
| Жинақтау | Домкрат - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/e/0/8/ee08d5f1aff497a35e86f005c939924d8b4286cd_50340_l01.jpg |
| Атауы | Гидравликалық шөлмек домкраты, 6 т, h көтергіштігі 180-340 мм Sparta Compact |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 111 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209883 |