Ұзындығы 1000 мм алюминий Gross Handwerker 33903 деңгейі тігінен немесе көлденеңінен ауытқуларды тексеру үшін 2 көзбен жабдықталған. Жұмыстың жоғары дәлдігі қажет болған кезде құрылыс алаңында және күнделікті өмірде таптырмас құралға айналады.
90° тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында қолдану қажет. Тек негізгі бет (180° ампулаға қарама-қарсы) жұмыс беті болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.47 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 48 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1000 |
| Көзшелер саны | 2 |
| Жинақтау | Уровень - 1 шт |
| Корпус материалы_50 | алюминий |
| Атауы | Алюминий деңгейі, 1000 мм, 2 саңылау, HanD Werker Gross |
| Қателік шегі | ±0,5 мм/м |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Польша |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Қаптамадағы ені | 20 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996147604 |