8 800 ₸
7 467 ₸
Алюминий деңгейі Matrix 34308 ұзындығы 1000 мм, 3 көзі, соққыға төзімді тығындары және екі компонентті тұтқалары бар, жұмыс дәлдігін арттырады, өйткені тік, көлденең және 45° бұрыштан ауытқуларды анықтауға мүмкіндік береді. Конструкцияларды монтаждау, жабындарды төсеу, беттерді қаптау және т.б. үшін пайдаланылады, кәсіби және тұрмыстық мақсатта қолдануға жарамды.
90° тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында қолдану қажет. Тек негізгі бет (180° ампулаға қарама-қарсы) жұмыс беті болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.72 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1005 |
| Көзшелер саны | 3 |
| Жинақтау | Уровень - 1 шт |
| Корпус материалы_50 | алюминий |
| Атауы | Уровень алюминиевый, 1000 мм, 3 глазка, ударопрочные заглушки, двухкомпонентные ручки Matrix ProFI |
| Қателік шегі | ±0,5 мм/м |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | D5NCZ8q6trU |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Қаптамадағы ені | 55 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996031170 |