22 728 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Ұзындығы 600 мм, соққыға төзімді тығындары, тұтқалары және 3 көзі бар арматураланған Gross 34326 алюминий деңгейі құрылыс алаңындағы кәсіби тапсырмаларды орындауға арналған әмбебап құрал болып табылады. Оның арқасында беттерді көлденең және тікке қатысты тегістеуге немесе 45 градус бұрышқа сәйкестігін тексеруге болады.
90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.55 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 600 |
| Көзшелер саны | 3 |
| Жинақтау | Уровень - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/7/2/6/f7261fe4b5b52eb2960f7f08703a14a2124a206a_34326_1.jpg |
| Корпус материалы_50 | алюминий |
| Атауы | Алюминий деңгейі, 600 мм, соққыға төзімді тығындармен күшейтілген, тұтқалар, 3 жалпы көздер |
| Ерекшеліктері | резеңке тығындар |
| Қателік шегі | ±0,5 мм/м |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Италия |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996107738 |