30 417 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Gross 34371 арматураланған алюминий деңгейі, ұзындығы 800 мм, тұтқалары және 3 көзі бар, фрезерленген, магнитті, көлденең және тігінен тексеруге арналған қарапайым және әмбебап құрал. Сапалы орындаудың арқасында құрал жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді.
90° тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында қолдану қажет. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180° ампулаға қарама-қарсы).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.73 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 300 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 810 |
| Көзшелер саны | 3 |
| Жинақтау | Уровень - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/a/6/f/1a6f9101dcbb2a67c31c3d9ff6d3d2dce9bed062_34371_02.jpg |
| Корпус материалы_50 | алюминий |
| Атауы | Уровень алюминиевый, 800 мм, усиленный, рукоятки, фрезерованный, 3 глазка, магнитный Gross |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттер, резеңке тығындар |
| Қателік шегі | ±0,5 мм/м |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | 7LYql6Dc7kQ |
| Өндіруші ел | Италия |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Қаптамадағы ені | 260 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996165356 |