11 343 ₸
9 624 ₸
Алюминий магниттік Matrix 34715 күшейтілген конструкциялы, ұзындығы 1500 мм, фрезерленген жұмыс беті бар, 3 көзбен және бір айналы шағылыстырғышпен жабдықталған деңгей. Тігінен, көлденеңінен және 45° бұрыштан ауытқуларды анықтауға мүмкіндік береді. Кіріктірілген айналы көз көрсеткішті оқуды жеңілдетеді.
Вертикальдың 90° ауытқуын анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында қолдану қажет. Тек негізгі бет (180° ампулаға қарама-қарсы) жұмыс беті болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.91 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1500 |
| Көзшелер саны | 3 |
| Жинақтау | Уровень - 1 шт |
| Корпус материалы_50 | алюминий |
| Атауы | Алюминий магнитті деңгей, 1500 мм, фрезерленген, 3 саңылау (1 айналы), күшейтілген Matrix |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттер, резеңке тығындар |
| Қателік шегі | ±0,5 мм/м |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | IPQaTvOQDGY |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996031118 |