Штативке арналған 1/4" бұрандалы Denzel LX 02 35056 лазер деңгейі ±0,3 мм/1 м дәлдікке ие және 635 нм қызыл сәулелердің көмегімен тік және көлденең сызықты 20 м қашықтыққа проекциялайды. Қабырғаларға, еденге және төбеге белгілерді салу үшін қолданылады. Плиткаларды төсеу, аспалы төбелерді монтаждау, терезе жақтауларын орнату, сондай-ақ басқа жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.49 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 105 |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қабылдағышсыз өлшеу қашықтығы | 20 |
| Қабылдағышпен құрастыру қашықтығы | 20 м |
| Қаптамадағы ұзындығы | 116 |
| Толқын ұзындығы | 635 |
| Сәулелер саны_23 | 2 |
| Жинақтау | Лазерлік деңгей - 1 дана Қуат элементтері АА - 1 дана Сөмке - 1 дана Пайдалану нұсқаулары - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/2/8/f/c28f6d2e9fd8c068755fe40bde01521749ee1280_35056_r01.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/7/8/3/27830d746ec7de1d4a052082744daf5e1d479711_35056_1.pdf |
| Қуат | 1 |
| Атауы | Лазер деңгейі LX 02 Red, 20 м, 635 нм, жіп 1/4" Denzel |
| Сәулелердің бағыты | 2 сызық 90° |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген, тіктеуіш нүктесі |
| Штативтің астына ою | 1/4" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/a/6/3/9a63159ef042f876adf7e9d4a507dcdfcbe04533_35056_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Түр_75 | линейный |
| Қаптамадағы ені | 90 |
| Штатив жиынтықта | Жоқ |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996184791 |