Штативке арналған 1/4" бұрандалы Denzel LX 03 35058 лазер деңгейі ±0,3 мм/1 м дәлдікке ие және 520 нм жасыл сәулелердің көмегімен тік және көлденең сызықты 30 м қашықтыққа проекциялайды. Қабырғаларға, еденге және төбеге белгілерді салу үшін қолданылады. Плиткаларды төсеу, аспалы төбелерді монтаждау, терезе жақтауларын орнату, сондай-ақ басқа жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.49 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 105 |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қабылдағышсыз өлшеу қашықтығы | 30 |
| Қабылдағышпен құрастыру қашықтығы | 30 м |
| Қаптамадағы ұзындығы | 116 |
| Толқын ұзындығы | 520 |
| Сәулелер саны_23 | 2 |
| Жинақтау | Лазерлік деңгей - 1 дана Қуат элементтері АА - 1 дана Сөмке - 1 дана Пайдалану нұсқаулары - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/c/7/5/2c758c366465ae9b8160b40efd21568f0d61fb85_35058_r01.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/6/c/5/f6c59ec1a1ebb3635f12bec413635deddc620d29_35058_1.pdf |
| Қуат | 1 |
| Атауы | Лазерный уровень LX 03 Green, 30 м, 520 нм, резьба 1/4" Denzel |
| Сәулелердің бағыты | 2 сызық 90° |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген, тіктеуіш нүктесі |
| Штативтің астына ою | 1/4" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/1/7/e/d17e8b692d08e207c63ef680af39c99faa501974_35058_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Түр_75 | линейный |
| Қаптамадағы ені | 90 |
| Штатив жиынтықта | Жоқ |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996184807 |