Matrix ML 05 Red 35066 лазерлік деңгейі штативтің астындағы 5/8" жіппен көлденең және тік сызықтарды, сондай-ақ ұзындығы 635 нм қызыл сәулелердің көмегімен 20 м-ге дейінгі қашықтықта сызық сызығын проекциялайды. Құрылғы 3 АА типті батареямен жұмыс істейді. Оның көмегімен кірпіш пен плиткаларды тегіс төсеу, терезелер мен есіктерді орнату, аспалы төбені орнату үшін бөлмедегі барлық қабырғаларды оңай белгілеуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.75 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 246 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қабылдағышсыз өлшеу қашықтығы | 20 |
| Қабылдағышпен құрастыру қашықтығы | 20 м |
| Қаптамадағы ұзындығы | 226 |
| Толқын ұзындығы | 635 |
| Көзшелер саны | 1 |
| Қоректендіру элементтерінің саны мен кернеуі | 3хАА |
| Сәулелер саны_23 | 5 |
| Жинақтау | Лазерлік деңгей - 1 дана Қап - 1 дана Қуат элементтері - 1 дана Пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/9/6/1/2961e0f53f7c19c2f8667c37ae2e0da3079db4dd_35066_r01.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/5/f/0/f5f03f18e904da729caffddf5e240239344329e7_35066_1.pdf |
| Қуат | 1 |
| Атауы | Лазерный уровень ML 05 Red, 20 м, 635 нм, резьба 5/8" Matrix |
| Сәулелердің бағыты | көлденең, 4 тік, тіктеуіш |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген, тіктеуіш нүктесі |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/0/3/c/803cdeff2b0e0f1b2188f02673f3a0c5720d33a1_35066_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Түр_75 | комбинированный |
| Дәлдік | ± 0,3 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 160 |
| Штатив жиынтықта | Жоқ |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996184777 |