Қуаты 800 Вт және 16500 л/сағ болатын Denzel DPL800X 97324 су төгетін сорғы лас судың 7 м биіктікке көтерілуін қамтамасыз етеді және су басқан жертөле бөлмелерінен ағынды суларды сору үшін қолданылады. Сүңгудің максималды тереңдігі 7 м құрайды. Сорғы диаметрі 35 мм-ге дейінгі қатты және жұмсақ қосындылары бар суға жарамды. Сондай-ақ, бақшаны немесе көкөніс бақшасын суару үшін құдықтан немесе ашық су қоймасынан су беру үшін пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Максималды қысым | 7 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 6.40 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 385 |
| Қаптамадағы габариттері | 460х340х385 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 460 |
| Қуат кабелінің ұзындығы | 10 м |
| Жинақтау | Дренажный насос - 1 штШтуцер под шланги 1", 1-1/4", 1-1/2" - 1 штОтвод 1-1/2" - 1 штОтвод 1-1/2" - 1 штОтвод 1-1/4" - 1 штОтвод 2" - 1 штРуководство по эксплуатации и гарантийный талон - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/2/6/3/42632d75df54a43358568d97f59416207b4a9092_97324_r01.jpg |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 35 |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/b/9/5/cb9547e2093daf4ed7cfb0025dbed5b18177f7b0_97324_1.pdf |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | тот баспайтын болат |
| Атауы | Дренажды сорғы DPL800X, 800 Вт, көтергіш 7 м, 16500 л/сағ Denzel |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 800 |
| Қолдану | сумен жабдықтау үшін |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Ою | G1 1/4" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/b/2/9/eb29629d7e2996254f033d639dbd1d6a6c855109_97324_1.pdf |
| Қорғау дәрежесі | IPX8 |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 340 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996204956 |