Қуаты 450 Вт болатын Denzel DPХ450 97325 дренаждық сорғы сағатына 9000 литрге дейін суды сорып, оны 5 м биіктікке көтеруге қабілетті. Резервуарлардан таза сумен қамтамасыз ету және суару жүйелерін ұйымдастыру үшін қолданылады. Сондай-ақ диаметрі 35 мм-ге дейінгі бөлшектері бар лас суды арықтар мен жертөлелерден сорып алуға жарамды. Құрғақ жүрісте жұмыстың алдын алу үшін қалқымалы механизм қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Максималды қысым | 5 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 4.70 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 500 |
| Қаптамадағы габариттері | 240х180х370 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 390 |
| Жинақтау | Сорғы - шлангқа арналған 1 дана - 1 дана Пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/a/6/9/4a69430d384ceb9c758ea21e7c1310b4d3c825b4_97325_r01.JPG |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 35 |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/7/4/3/47439942a402652f49a66b3a488017c651ad8b98_97325_1.pdf |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Атауы | Дренажды сорғы DPХ450, 450 Вт, көтергіш 5 м, 9000 л/сағ Denzel |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 450 |
| Ерекшеліктері | қолмен/автоматты режим |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Ою | G1 ½" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/1/c/0/71c073a0ee6ccbb8b74e362bc6e2e1f72b32f515_97325_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | bggYR-fBWpU |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қозғалтқыш түрі | Асинхронды |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 380 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209203 |