Қуаты 400 Вт Denzel 97266 таза суға арналған сорғы 5500 л/сағ жылдамдықпен жұмыс істейді және айдалатын сұйықтықтың 11 м биіктікке көтерілуін қамтамасыз етеді. Ол 7 м тереңдікке батырылады, жеке учаскеде суару және сумен жабдықтау жүйелерін ұйымдастыру үшін қолданылады, сонымен қатар дренаж жұмыстарын жүргізуге жарамды. Суды алу құдықтардан, су қоймаларынан, бассейндерден, әртүрлі резервуарлардан, бөшкелерден және басқа да қоймалардан алынады. Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі 5 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Максималды қысым | 11 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 4.50 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 385 |
| Қаптамадағы габариттері | 220х180х370 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 460 |
| Қуат кабелінің ұзындығы | 10 м |
| Жинақтау | Сорғылық сорғы - 1 дана Ұзартқыш шынтақтар - 2 дана құбыр-орамасы бар ұзартқыш сым - 1 дана Иілгіш төсем - 1 дана Штуцер - 1 дана Кран - 1 дана ¾ дюймдік шлангқа арналған жылдам босату коннекторы - 1 дана Пайдалану жөніндегі нұсқаулық және кепілдік картасы - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/7/c/7/e7c7711c691165ab32893f24cddbdc1f2da97597_97266_r01.jpg |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 3 |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/2/8/6/0286a278dd629c57c86edbca8a35be8f388c42f5_97266_1.pdf |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Атауы | Дренажды сорғы үшін таза су DPB400, 400 Вт, көтеру 11 м, 5500 л/сағ Denzel |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Номиналды қуат | 400 |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Ою | G1 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/a/1/d/da1d0091322992d8841550beb36c3775d47aec93_97266_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 380 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996201351 |