Алюминий деңгейі Спарта 35108 ұзындығы 800 мм, 2 көзі және сызғышы бар, тұрмыста және өндірістік жағдайларда қолдануға арналған. Ол конструкцияларды, сөрелерді кейіннен орнату, қаптау материалдарын төсеу және т.б. үшін таңбалау сызықтарының дәл орналасуына қол жеткізуге көмектеседі. Екі көпіршікті ампулалар беттердің көлденең және тік жазықтықтардан ауытқуын дәл бақылауды қамтамасыз етеді.,90 градус тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында қолдану қажет. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.19 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 17 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 800 |
| Көзшелер саны | 2 |
| Жинақтау | Уровень - 1 шт |
| Корпус материалы_50 | алюминий |
| Атауы | Алюминий деңгейі, 800 мм, 2 көз, Спарта сызығы |
| Қателік шегі | ±1 мм/м |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Қаптамадағы ені | 47 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996107820 |